ابرتازه » عکس و بیوگرافی » نسرین مقانلو و همسرش و پسرانش عرشيا و آرين + ماجرا ازدواج

نسرین مقانلو و همسرش و پسرانش عرشيا و آرين + ماجرا ازدواج

بیوگرافی و عکس نسرین مقانلو و همسرش کمال خلیلیان فوتبالیست

 

نسرین مقانلو متولد 1 تیر 1347 در تهران، بازیگر و خواننده است مادرش از بازیگران تئاتر قبل از انقلاب بود، یک خواهر و یک برادر دارد و خودش فرزند اول خانوادست، خواهرش در آمریکا و برادرش بیژن مقانلو سال هاست در تیم ملی تکواندو فعالیت میکند

ماجرا ازدواج

ماجرای ازدواج من سر فیلم «همسر» آقای فخیم زاده بود که به خاطر اسمش سرنوشت من را رقم زد و در همان گیرودار ساختش بودیم که برای خواستگاریاز من به منزلمان آمدند و بعد از 5 -6 سال کار مداوم در عرصه های مختلف، با همسرم ازدواج کردم .

وقتي كمال خليليان (فوتباليست تيم‌ملي) كه در آمريكا زندگي مي‌كرد براي ديدار با خانواده‌اش به ايران آمد، از طريق اقوام به او معرفي و دو ماه بعد پاي سفره عقد نشست و پس از آن راهي آمريكا شد.

مقانلو صاحب دو  فرزند پسر بنام های عرشيا و آرين است، هر دو پسر متولد آمریکا و بزرگ شده و تحصیل کرده آنجا هستند، همسرش هم ساکن آمریکاست

من به واسطه فعالیت پدرم در رشته موسیقی و مادرم در تئاتر با فضای هنر آشنایی کامل داشتم، به همین دلیل از زمان کودکی و نوجوانی فعالیتم در زمینه تئاتر و نمایش را شروع کردم، اما زمانی که تصمیم گرفتم فعالیت حرفه ای ام در سینما را شروع کنم، با فیلم «دو نیمه سیب» کیانوش عیاری استارت زدم.

یادم است برای بازی در این فیلم به همراه مادرم به رستوران رفتیم و اولین حضور من در سینما با کار آقای عیاری رقم خورد. فردای همان روز آقای عیاری به «رسول صدرعاملی» گفت یک دختر تازه وارد معرفی ات می کنم که همانی است که برای فیلمت دنبالش می گشتی؛ بنابراین با بازی در فیلم «قربانی» دومین تجربه ام رقم خورد و بلافاصله بعد از آن آقای «تورج منصوری» برای بازی در «بازیچه» از من دعوت کردند و سپس در «امید» آقای حبیب کاوش به ایفای نقش پرداختم.

کمال خلیلیان مهاجم تیم ملی فوتبال ،قهرمان جوانان آسیا،و عضو باشگاههای گمرک اهواز،پاس و تاج و همسر نسرین مقانلو بازیگر کشورمان میباشد.

10 سالی در آمریکا ماند ولی این ده سال به گفته ی خود او یکی از سخت‌ترین دوران زندگی‌اش بود. از مشقت‌های دوران بارداری گرفته تا زندگی در کشور غریبی که همه او را یک اسپانیایی یا مکزیکی می‌پنداشتند.

نسرین می‌گوید: دیگر طاقتم طاق شد و تصمیم گرفتم که مشکلم را با همسرم در میان بگذارم. من به او گفتم که چرا آن قدر شب و روز گریه می‌کنم و دیگر نمی‌توانم این محیط را تحمل کنم. من می‌دیدم که دوستانم در ایران به چه پیشرفت‌هایی رسیده بودند اما من هنوز سر نقطه ی اول مانده بودم.

پس از صحبت کردن با همسرم و جلب رضایت او، تصمیم گرفتیم که به ایران بازگردیم. و همیشه ممنون کمال خواهم بود که من را به خواسته‌ام رساند و گذاشت که دوباره به ایران بازگردیم و کمکم کرد تا بتوانم به اینجا برسم.

سریال های تلویزیونی

● آخرین سند – ۱۳۷۱

● لبخند زندگی – ۱۳۷۲

● مسافری از هند – ۱۳۸۱

● مختارنامه – ۱۳۸۳

● حس سوم – ۱۳۸۴

● ساعت شنی – ۱۳۸۷

● تله فیلم آبی، گاهی آسمان – ۱۳۸۷

● دیدار – ۱۳۸۷

● آخرین قاب خالی – ۱۳۸۸

● قلب یخی – ۱۳۸۹

● تنهایی لیلا – ۱۳۹۴

● آرام می گیریم – 1395

 

فیلم های سینمایی

● پی ۲۲ – ۱۳۹۳
● روزگاری عشق و خیانت – ۱۳۹۲
● گناهکاران – ۱۳۹۱
● بدون اجازه – ۱۳۹۰
● راه بهشت – ۱۳۹۰
● نفوذی – ۱۳۸۷
● سوپر استار – ۱۳۸۷
● ماه‌وش – ۱۳۸۶
● مهمان مامان – ۱۳۸۲
● دختری در قفس – ۱۳۸۱
● بن‌ بست (فیلم کوتاه) – ۱۳۷۸
● نابخشوده – ۱۳۷۵
● همسر – ۱۳۷۲
● همه دختران من – ۱۳۷۲
● بازیچه – ۱۳۷۲
● امید – ۱۳۷۱
● قربانی – ۱۳۷۰
● دو نیمه سیب – ۱۳۷۰

 

2 × 2 =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است